«Донбас Медіа Форум»: Сергій Гайдай і журналісти

«Донбас Медіа Форум»: Сергій Гайдай і журналісти

Голова Луганської обласної ВЦА Сергій Гайдай розповів учасникам «Донбас Медіа Форуму» скільки пропрацюють нові ВЦА на Луганщині та як він комунікує з громадою.

«Ми узяли на себе колосальну відповідальність, нам ні на кого буде вказувати пальцем, але за період роботи військово-цивільних адміністрацій ми продемонструємо, як можна ефективно управляти територіями. До яких би спекуляцій не вдавались політичні популісти, як тільки отримаємо висновки від СБУ та командування ООС щодо можливості проведення виборів, вони будуть призначені», – заявив очільник області Сергій Гайдай під час дискусії «Влада та журналісти: діалог через порозуміння» в рамках VІ «Донбас Медіа Форуму».

Окрім складної безпекової ситуації, серед підстав, через які в деяких громадах Луганщини скасовані вибори, Сергій Гайдай зазначив бездіяльність місцевих органів влади.

«Були тисячі звернень щодо введення ВЦА. Адже Лисичанськ сьогодні схожий на Прип’ять. Не стільки війна завдала шкоди місту, скільки чвари місцевих «царьків». У Сєвєродонецьку мер вісім разів поновлювався на посаді. Чи будуть вони «проти», якщо голова ВЦА усе бере під контроль? Безумовно – так!» – зазначив він.

Учасники дискусії порушили й питання ефективних інструментів комунікації між владою та громадськістю, а також підтримки місцевої преси.

Очільник області повідомив, що найбільш оперативним інструментом для спілкування він вважає Фейсбук, особисто веде власну сторінку та спілкується у Месенджері з дописувачами. А також додав, що в області реалізується «Програма інформаційної реінтеграції та розвитку інформаційної сфери на 2020-2023 роки», в рамках якої укладені угоди з обласною газетою «Луганщина.ua», 16 реформованими виданнями та місцевим телебаченням.

Нагадаємо, що 11-12 вересня в «Донбас Медіа Форумі» беруть участь майже 60 спікерів із 14 країн світу. Через епідеміологічні виклики учасники вперше долучаються онлайн.
Тема цьогорічного Форуму – «Співпраця під час ізоляції». У програмі 18 дискусій та воркшопів від українських та зарубіжних експертів із Великобританії, Грузії, Угорщини, Естонії, Франції, Чехії, Швеції, Польща, Нідерланди, Боснія, Хорватія, Нікарагуа, Сальвадор.

Серед спікерів представники провідних медіа й ГО, органів місцевої та державної влади, регуляторів, а також правозахисники й аналітики.

Схожі статті:

Новини й коментаріШостий Донбас Медіа Форум зібрав біля екранів більше 20 тисяч глядачів

Новини й коментаріНа Луганщині пройшов VIІ Всеукраїнський форум взаємодії і розвитку

Новини й коментаріПослуги Он-лайн будинку юстиції допоможуть у визначенні найменування ГО

Тетяна Вергун 405 просмотров