Громадськість разом з представниками влади, правоохоронних органів обговорили безпеку під час виборів

Громадськість разом з представниками влади, правоохоронних органів обговорили безпеку під час виборів

Сьогодні відбулася відеоконференція “Громадська безпека під час виборів на Луганщині”, організована у рамках розвитку дебатного клубу “Розвиток Луганщини: діалог громади та влади”, в межах проекту “СІТІ-ХАБ: платформа діалогу громади та влади”.

У заході взяли участь представники правоохоронних органів, територіальних виборчих комісій, журналісти та активісти громадських організацій, що слідкуються за ходом виборчого процесу.

 

Очільник поліції Луганщини Сергій Колесник довів до учасників заходу інформацію щодо готовності поліції до забезпечення громадського порядку та публічної безпеки на період проведення місцевих виборів. Крім того, поінформував громадськість про порушення виборчого законодавства та результати реагування на них з боку правоохоронців.

Пресофіцер патрульної поліції Луганщини Катерина Листопад доклала, що із сьогоднішнього дня патрульні поліцейські переходять до посиленого режиму несення служби. "Наші перші екіпажи вже заступили та взяли під охоронувиборчі дільниці. На виборчих дільницях патрульні поліцейські знаходитимуться до закінчення виборчого процесу", — зазначила пресофіцер УПП.

Сергій Кошель розповів про критерії  доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення приміщень, що надаються дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць для організації  їх роботи та проведення голосування, затвердженні постановою КМУ № 962  від від 9 жовтня 2020 р та про постанову КМУ від 14.10.2020 Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів. Ця постанова визначає основні вимоги до забезпечення безпечних умов голосування та відповідного забезпечення виборчих дільниць.

Нагадуємо, з питань порушення виборчого законодавства та виявленні таких порушень телефонуйте до поліції 102.

Крім того, можна звернутися до громадського омбудсмена із захисту виборчих прав Громадської мережі ОПОРА в Луганській області Кошель Сергія за адресою: м. Сєвєродонецьк, шосе Будівельників 23 б тел: 093 576 15 52, E-mail: luh.elect.omb@opora.org.ua

Захід відбувається в рамках проекту “СІТІ-ХАБ: платформа діалогу громади та влади”, що підтримується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

Схожі статті:

Новини й коментаріПослуги Он-лайн будинку юстиції допоможуть у визначенні найменування ГО

Діяльність організаціїСтуденти в гостях у журналістів

Діяльність організаціїЛуганский пресс-клуб возобновил встречи журналистов