Нам, як організаторам, було дуже приємно бачити палаючі очі наших глядачів, – Галина Посвалюк

Нам, як організаторам, було дуже приємно бачити палаючі очі наших глядачів, – Галина Посвалюк

У п’ятницю, 19 липня, у Сєвєродонецьку пройшов традиційний кінопоказ на свіжому повітрі в рамках проекту «ЄдинеКіноПовітря»

Даний проект реалізовується в області вже четвертий рік поспіль, а організаторами незмінно є Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

Так, кінопоказ відбувся у Сквері М. Гоголя. Саме ту зібрались сім’ї та веселі компанії щоб провести приємний вечір разом з близькими, насолодитися природою та відпочити від шумного, бурхливого міста.

До уваги глядачів було представлено мультфільм українського виробництва «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», який став одним із переможців дев’ятого конкурсного відбору Держкіно.

– Мультик українського виробництва прийшовся до смаку всім, хто відпочивав у Сквері. Юні гості кінопоказу ще довго обговорювали, на кого з друзів схожі герої з мультфільму, а дорослі жваво сперечались хто з відомих українців кого озвучив та коли ще можна буде провести вечір на галявині у сквері. Нам, як організаторам, було дуже приємно бачити палаючі очі наших глядачів, – розповідає заступниця директора обласного Центру Галина Посвалюк.

На цьому традиційні кінопокази на свіжому повітрі не закінчуються. Згодом на жителів та гостей міста чекають нові стрічки в рамках традиційного проекту #ЄдинеКіноПовітря.

Схожі статті:

Новини й коментаріПослуги Он-лайн будинку юстиції допоможуть у визначенні найменування ГО

Діяльність організаціїСтуденти в гостях у журналістів

Діяльність організаціїЛуганский пресс-клуб возобновил встречи журналистов

Тетяна Вергун 78 просмотров