Віталій Комарницький про ситуацію зі знеструмленням об’єктів водопостачання Луганщини

Віталій Комарницький про ситуацію зі знеструмленням об’єктів водопостачання Луганщини

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький зазначив: «Терміново включаємось у цю ситуацію для вирішення проблеми з відновленням водопостачання споживачам Лисичанська, Рубіжного та Кремінної».

Нагадаємо, що 31 липня відбулося чергове засідання обласної комісії з питань розрахунків за спожиті паливно-енергетичні ресурси та їх ефективного використання підприємствами області.

Під час заходу наголошено, що на цей час умови укладених договорів на постачання електроенергії виконуються водоканалами Сєвєродонецька, Сватового, Щастя, Старобільського, Попаснянського та Біловодського районів.

На жаль, органи місцевого самоврядування та керівництво водоканалів Рубіжного, Лисичанська та Кремінної не забезпечують виконання передплати за постачання електроенергії, через що ТОВ «ЛЕО» здійснило відключення об’єктів водопостачання.

Із початку дії Закону України «Про ринок електричної енергії» суттєво змінилися вимоги щодо розрахунків за електроенергію, відповідно до яких енергопостачальні організації постачають електроенергію на об’єкти підприємств відповідно до укладених договорів та комерційних пропозицій. Основною умовою є стовідсоткова передплата електроенергії.

Також зауважимо, що інформація щодо проведення 31 липня регіональної комісії з питань ТЕБ і НС, яка розміщена на сайті ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», не відповідає дійсності.

ЛОДА

Схожі статті:

Новини й коментаріПослуги Он-лайн будинку юстиції допоможуть у визначенні найменування ГО

Діяльність організаціїСтуденти в гостях у журналістів

Діяльність організаціїЛуганский пресс-клуб возобновил встречи журналистов

Тетяна Вергун 91 просмотр