Міжнародне радіошоу Selector шукає яскраву українську музику

Міжнародне радіошоу Selector шукає яскраву українську музику

UA: Радіо Промінь, яке адаптує українською міжнародне шоу Selector Radio, пропонує музикантам узяти участь у відборі, аби ваш трек почули понад чотири мільйони слухачів у всьому світі.

Selector Radio — щотижневе двогодинне радіошоу, яке транслює найкращу музику Великої Британії та підтримує нові таланти з понад тридцяти країн. Автентичну британську версію веде діджейка Jamz Supernova. Потрапити до шоу Selector Radio може будь-який гурт чи виконавець із музикою будь-якого жанру. Це шоу збирає яскравий еклектичний плейлист, а також готує інтерв’ю зі співаками й представниками лейблів.

Українську версію Selector Radio на UA: Радіо Промінь веде креативна продюсерка радіостанції Вікторія Польченко. Проєкт реалізують у партнерстві з British Council, і саме завдяки такій співпраці на початку 2020 року вперше за весь час існування шоу в ефірі прозвучав українськомовний трек.

Читайте також: Відоме ім'я переможця мистецького конкурсу на UA: Радіо Промінь
Відбір української музики до Selector Radio триватиме в межах програми #AtHome. Заявки приймають до 30 липня за посиланням.

Відбір відбуватиметься в кілька етапів:
Композиції оцінить міжнародна колегія. До її складу увійдуть і представники UA: Радіо Промінь.
Десять треків потраплять на онлайн-голосування міжнародної аудиторії.
Водночас ведуча Selector Radio Jamz Supernova також назве улюблений трек.
Після голосування треки, які обрали публіка й Jamz Supernova, пролунають в ефірі Selector Radio. 
Нагадаємо, раніше Jamz Supernova вже обирала для свого шоу українську музику. Тоді відбувся міжнародний ефір Selector Radio за участі ведучої української версії шоу Вікторії Польченко. Jamz запропонувала слухачам трек «Завтра» від alyona alyona.

Українська версія Selector Radio звучить щонеділі на UA: Радіо Промінь. Початок о 18:00. Слухайте попередні випуски за посиланням.

UA: Радіо Промінь у Києві мовить на хвилі 97,2 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням. Також слухайте другий канал Суспільного радіо в мобільному застосунку suspilne.radio.

Схожі статті:

Новини й коментаріМрії про Україну

Діяльність організаціїОголошено дитячий літературний конкурс «ПероДактиль»

Діяльність організаціїКонкурс у фото-, теле-, радіо- та друкованоі журналістики «Матриця»

Тетяна Вергун 426 просмотров