Пробне ЗНО - 2021: особливості проведення

Пробне ЗНО - 2021: особливості проведення

Участь у пробному тестуванні надає змогу не тільки ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, але й оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Нагадуємо, що реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05‒19 січня 2021 року. Учасникам з Донецької та Луганської областей можна буде зареєструватися на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти. Вартість тестування буде оголошена до 9 грудня.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту) біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року. З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021.

З 18 листопада на YouTube каналі Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти триває пролонгований семінар з питань зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Також ознайомитися з актуальною інформацією ви можете на наших сторінках соціальних мережах: Facebook (www.facebook.com/DRCOKO/), інстаграм (ZNO_DON), телеграм (ZNO_DON)

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти

Схожі статті:

Новини й коментаріВступні іспити до магістратури: старт реєстрації

Новини й коментаріРозпочалося навчання за проєктом «Створення інтерактивної відеостудії ProBusiness Studio: чути, бачити, змінювати»

Новини й коментаріЖурналісти обговорили питання освіти на Луганщині

Тетяна Вергун 914 просмотров