Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва

Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва

Розробіть свої ідеї щодо мікро- та малого бізнесу разом із командою, вигравайте гранти на розвиток підприємництва розміром від 60 000 до 80 000 грн та розвивайте стабільний бізнес задля покращення умов життя ваших родин.

Гараж 48, Естонська рада у справах біженців та Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» запрошують жінок зі сходу України взяти участь у «Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва».

Розробіть свої ідеї щодо мікро- та малого бізнесу разом із командою, вигравайте гранти на розвиток підприємництва розміром від 60 000 до 80 000 грн та розвивайте стабільний бізнес задля покращення умов життя ваших родин.

Програма створена для жінок, які проживають у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській областей для того, щоб вони отримали нові практичні навички або покращили існуючі, отримали знання з маркетингу, дізнатися про створення бізнесу та підприємництва для того, щоб створити власний бізнес для покращення умов життя своїх родин. При відборі учасниць, в першу чергу, пріоритет надаватиметься жінкам, які проживають вздовж контактної лінії, внутрішньо переміщеним особам та жінкам із вразливих категорій.

Військовий конфлікт на сході України з 2014 року зумовив те, що багато людей опинилися у вразливих умовах та щодня стикаються з проблемами: проживаючи на контактній лінії , через те, що стали внутрішньо переміщеними особами, або маючи членів родин з інвалідністю чи зниженим рівнем працездатності.

Вперше в Запоріжжі восени 2019 року за підтримки Естонської ради у справах біженців та благодійного фонду «Єдність» за майбутнє» в рамках Програми розвитку та співробітництва Естонії 83 жінки з Донецької, Луганської та Запорізької областей, котрі постраждали від конфлікту, виступили з ініціативами та зробили сміливі кроки в освоєнні нових навичок для створення власного бізнесу та поліпшення життя своїх сімей.

Завдяки проведенню Мейкатону «Розширення прав та можливостей жінок», наданню грантів на підприємництво, а також наставництву п’ять малих підприємств зараз працюють як стійкі мікропідприємства на сході України. Наполегливо втілюючи свої ідеї, жінки досягли значних успіхів – дохід їх сімей зріс на 68%.

Завдяки надихаючій силі та креативності жінок зі сходу України разом з нашими досвідченими наставниками та партнерами у організації заходу ми хочемо розширити можливості жінок.

«Програма розширення можливостей жіночого підприємництва» розпочнеться 24-25 квітня та продовжиться 11-23 травня 2021 року, повністю в режимі ОНЛАЙН.

Завдяки проведенню навчання в рамках програми, виділенню грантів на підприємництво та наданню подальшої 6-місячної підтримки та консультування фахівцями (наставництво) ми хочемо підтримати бізнес-ідеї, які перетворяться у працюючі підприємства.

ВСТУП ТА ВОРКШОП

24-25 квітня 2021 р.
онлайн
Перша частина програми з підприємницької діяльності надасть знання щодо ведення власного малого бізнесу та переваг роботи у команді. Участь в проекті (навчанні) дасть можливість зрозуміти, чи Ви можете займатися підприємницькою діяльністю.

Запрошуємо приєднатися до нас 300 найбільш вмотивованих учасниць: жінок різного віку, котрі мають змогу створити та керувати або працювати в мікро- чи малому бізнесі.

Немає обмежень у сферах ваших бізнес-ідей: будь-то текстильна та реміснича діяльність або промисловість, аграрний сектор, послуги в сфері харчування та кейтерінгу, будівництво, технології, послуги краси та оздоровлення, різні види інших послуг, а також інші напрямки та сфери діяльності.
Ви можете подати заявку як окремо, так і в команді!

За допомогою онлайн-курсів ви дізнаєтесь про:

програму розширення можливостей жіночого підприємництва;

основи ведення бізнесу в команді;

потреби у розробці товарів та послуг у період COVID-19;

важливість команди та залучення різних кваліфікованих фахівців для розвитку вашого бізнесу;

Завдяки навчанню Ви зможете визначитися зі своєю бізнес-ідеєю до початку частини 2 навчання в рамках «Програми розширення можливостей жіночого підприємництва».

Вихід в Інтернет
Якщо ваша заявка про реєстрацію буде затверджена, але при підготовці до участі в навчанні у вас виникнуть проблеми доступу до Інтернету, організатори будуть допомагати вирішити це питання у кожному індивідуальному випадку окремо.

Програма першої частини «ВСТУП ТА ВОРКШОП»

24 квітня

Вступна частина до програми щодо розширення можливостей жіночого підприємництва

Семінари-тренінги: Що означає вести та розвивати бізнес? Чого очікувати? Основи створення бізнесу та перші кроки.

25 квітня

Семінари-тренінги щодо
- Розробки продуктів та послуг

Важливість роботи в команді та залучення різних кваліфікованих людей для розвитку Вашої компанії.

Робота над Вашою бізнес-ідеєю та як підготуватися до командної заявки до частини 2.

* детальна програма буде доступна найближчим часом


ПРОГРАМА ПІДПРИЄМНИЦТВА
Жінки, котрі візьмуть участь у першій частині, можуть створити команди та подати заявку на участь у другій частині програми підприємництва, яка триватиме з 11 по 23 травня 2021 року.

Протягом цього часу Ви маєте розробити свої перші бізнес та маркетингові плани, створити перший проект вашої послуги чи товару, та визначити завдання та ролі в команді.
 

60 команд після проходження частини 1 «Програми розширення можливостей жіночого підприємництва», які розроблять початковий бізнес-план та будуть мати високу мотивацію розпочати власний бізнес на сході України, будуть відібрані для участі в частині 2 «Програми підприємництва» в рамках «Програми розширення можливостей жіночого підприємництва».

Як виняток, можуть взяти участь команди, що складаються з двох осіб, якщо це сімейний бізнес.

Програма частини 2 триватиме два тижні (дві – три години в день), щоб дати вам достатньо часу для роботи зі своєю командою та наставниками для представлення життєздатного бізнес-плану та маркетингового плану, а також першої версії вашої послуги чи продукту.

Реєстрація до частини 2 «Програма підприємництва» відкривається 26 квітня!
Докладніше про частину 2 дивіться тут: https://www.facebook.com/events/197547702071155

ГРАНТИ НА ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА ПРОГРАМА НАСТАВНИЦТВА

За результатами конкурсу проектів 20 найкращих команд, які представлять бізнес-маркетинговий план разом із першою версією своєї послуги чи продукту, отримають цільові гранти на організацію бізнесу в розмірі від 60 000 до 80 000 грн в залежності від необхідних витрат для придбання обладнання та техніки. Протягом шести місяців з командами-переможцями працюватимуть місцеві та міжнародні наставники.

Реєстрація

Щоб розпочати свою подорож у світ підприємництва та стати підприємцем, зареєструйтесь у програмі. Участь безкоштовна.

Будь ласка, зробіть це ТУТ до 15 березня 2021 року https://garage48.typeform.com/to/U0kdSNmE

Приєднуйтесь на Facebook для оновлень щодо подій: https://www.facebook.com/events/164652688524035/

У разі виникнення питань, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою:

zm.ednist2021@gmail.com (або за телефонами 095-611-87-98 (Раїса): Донецька, Луганська області, 068-221-22-80 (Лідія) Запорізька, Харківська, Дніпропетровська області).

#G48EMPOWHER

https://www.ednist-fond.com.ua/empowering-women-entrepreneurship-program/

Схожі статті:

Новини й коментаріМрії про Україну

Діяльність організаціїОголошено дитячий літературний конкурс «ПероДактиль»

Діяльність організаціїКонкурс у фото-, теле-, радіо- та друкованоі журналістики «Матриця»

Тетяна Вергун 760 просмотров