ПРООН підписала меморандуми про співпрацю з новим керівництвом Донецької і Луганської обласних державних адміністрацій

ПРООН підписала меморандуми про співпрацю з новим керівництвом Донецької і Луганської обласних державних адміністрацій

ПРООН в Україні та голови Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій підписали меморандуми про взаєморозуміння 22 липня в Краматорську, Донецької області, аби розширити та зміцнити поточну співпрацю. 

Голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, голова Луганської обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький та Постійна представниця Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні (ПРООН) Дафіна Ґерчева підписали меморандуми про взаєморозуміння, метою яких є підвищення ефективності зусиль партнерів у всіх сферах співробітництва.

Партнери визначили низку спільних завдань, а саме виконання Цілей сталого розвитку на регіональному та місцевому рівнях. Головними напрямками діяльності мають стати реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади; активізація економічної діяльності в громадах; розширення участі громадянського суспільства в місцевому розвитку; покращення доступу до послуг із забезпечення безпеки та правосуддя; просування підходу, орієнтованого на економічне відновлення регіону в роботі місцевого врядування та самоврядування; підвищення ефективності використання енергії на місцевому рівні; сприяння ефективному функціонуванню регіональної системи охорони здоров'я на обласному та місцевому рівнях.

Керівництво Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій високо оцінили зусилля з координації ПРООН у сферах відновлення та розвитку. Вони відзначили ефективність та ключову роль ПРООН як інтегратора, що залучає партнерів з розвитку задля реалізації ініціатив із сталого розвитку.

«Я вдячний ПРООН за підтримку жителів Донецької області, а також за допомогу в реалізації програм, спрямованих на відновлення миру та розбудову мирного життя. ПРООН – одна з кращих міжнародних організацій в питаннях координації дій з обласною владою. Переконаний, що так буде і надалі. Разом зможемо більше», – зазначив Павло Кириленко, Голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації.

Голова Луганської обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький наголосив на важливості подібної співпраці та пріоритетах, викладених у меморандумі та запросив Постійну представницю ПРООН в Україні Дафіну Ґерчеву особисто відвідати Луганську область для більш детального обговорення проблемних питань регіону.

Ґерчева наголосила на необхідності спільних зусиль, аби досягти подальшого прогресу. 

«Я переконана, що ми і надалі ефективно співпрацюватимемо з Донецькою і Луганською обласними державними адміністраціями  задля  якнайшвидшого відновлення сходу України, розбудови миру та покращення умов життя людей, яких торкнувся конфлікт», – зауважила Постійна представниця ПРООН пані Дафіна Ґерчева. – «Багато було зроблено, проте перед нами ще багато викликів, які ми зможемо подолати лише разом завдяки скоординованим зусиллям та ефективній співпраці».

Під час підписання меморандумів сторони засвідчили одна одній свою високу повагу та додатково обговорили основні першочергові завдання для роботи в регіоні в рамках проектів ПРООН, зокрема й в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку ПРООН реалізує на сході України ще із трьома партнерськими агентствами ООН.

Схожі статті:

Новини й коментаріОбмін досвідом у громадах Донбасу

Діяльність організаціїБізнес-можливості. Резюме та рекомендації по його написанню

Новини й коментаріАктивісти співпрацюють з бібліотеками у правовій освіті

Тетяна Вергун 432 просмотра