Круглий стіл «Виклики у сфері безпеки, гібридна війна та шляхи ії вирішення»

Круглий стіл «Виклики у сфері безпеки, гібридна війна та шляхи ії вирішення»

 

УВАГА!!!

Шановні колеги!  Запланований захід Луганського прес-клуба на тему «Миротворці на Донбасі. Очікування і реальність»  змінює формат, місце та час проведення.

 

 

 

Враховуючи значну роль північноатлантичної інтеграції України, а також недостатній рівень підтримки цього курсу населенням регіону, 14 березня 2018 року планується проведення низки заходів, одним з яких є круглий стіл за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки Марюса Януконіса та регіональних засобів масової  інформації, експертів, неурядових громадських організацій, громадськості.

Тема круглого столу: «Виклики у сфері безпеки, гібридна війна та шляхи ії вирішення»

Час та місце проведення:  14 березня з 13.30 до 15.00.   м. Сєвєродонецьк,  бізнес-центр Green Town, вул. Федоренко, 10.

 

Нагадуємо: ГО «Луганський прес-клуб» проводить  засіданя за темами, запропонованими журналістами Луганщини. Засідання будуть проходити у вигляди дискусій. На засідання будуть запрошуватися спікери (політики, представники культури та спорту, представники влади, громадські діячі, тощо).

Ваші пропозиції,  щодо запрошення спікерів та обговорення тем, надсилайте на електронну пошту:  luhanskpressclub@gmail.com, або телефонуйте за номером: 0501699372

Олександр Сімоненко 430 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0