Керівник Луганської регіональної організації НСЖУ Андрій Шаповалов запрошує до діалогу редакторів комунальних газет

24 лютого новий керівник Луганської регіональної організації НСЖУ Андрій Шаповалов проведе «круглий стіл» з представниками комунальних друкованих ЗМІ Луганської області. Домовленість про це була досягнута на конференції Луганської регіональної організації Національної спілки журналістів України на прохання редактора газети «Новини Сватівщини»  Юлії Огданської. За словами Андрія Шаповалова, слід тісніше налагоджувати контакти саме з районними   ЗМІ, саме тому він пообіцяв найближчим часом провести зустріч з редакторами комунальних газет.

Зустріч відбудеться 24 лютого (п’ятниця) об 11.00 у Сєвєродонецьку за адресою вулиця Вілєсова, 1-В. Саме тут розташована Філія публічного акціонерного товариства   "Національна суспільна телерадіокампанія України "Луганська регіональна дирекція" (ЛОТ).

Очікується, що  під час зустрічі редактори комунальних газет, які приїдуть з усіх районів Луганщини, розкажуть новообраному керівнику Луганської регіональної спілки НСЖУ про свої проблеми та успіхи, поділяться сподіваннями на покращення взаємодії НСЖУ з регіональною пресою. 

Окрім того, газетярі матимуть можливість наочно побачити як працює оновлений та відроджений ЛОТ,  побувати у студіях, поспілкуватися з колегами з телебачення та радіомовлення.   

Керівник філії НТКУ "Луганська регіональна дирекція", заслужений журналіст України Андрій Шаповалов особисто проведе редакторів по всіх студіях, поділиться з ними надбаннями та планами розвитку ЛОТ і радіо «Пульс», розповість про майбутнє співпраці НСЖУ з комунальною пресою.

На зустріч також запрошені члени правління Луганської регіональної спілки НСЖУ та представники Департаменту масових комунікацій Луганської облдержадміністрації - обласної військово-цивільної адміністрації.

 

Тетяна Вергун 270 просмотров