Конкурс міні-ініціатив для ЗМІ та груп активних громадян Луганської та Донецької областей від ПРООН в Україні

Конкурс міні-ініціатив для ЗМІ та груп активних громадян Луганської та Донецької областей від ПРООН в Україні

Програма розвитку ООН за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс міні-ініціатив з підготовки відеоматеріалів (відеороликів та відеосюжетів) для журналістів, представників місцевих ЗМІ та груп активних громадян Луганської та Донецької областей, що брали участь у заходах ПРООН з підтримки соціальної єдності та примирення (навчаннях, візитах по обміну досвідом, медіашколах тощо).

Дедлайн – 10 жовтня 2017 року.

Сума проектної ініціативи не має перевищувати 1 тис. дол. США за поточним курсом ПРООН.

Метою конкурсу є підтримка міні-ініціатив із виготовлення відеоматеріалів, направлених на вирішення спільних проблем територіальних громад з акцентом на соціальну єдність та примирення, безпеку у суспільстві та висвітлення роботи ПРООН у громадах за цим напрямком.

ПРООН зберігає за собою право в подальшому розповсюджувати відеоролики у ЗМІ, на онлайн платформах, в соціальних мережах та заходах ПРООН з метою поширення інформації про шляхи вирішення актуальних проблем розвитку територіальних громад.

Учасниками конкурсу можуть стати активні громадяни/групи громадян, журналісти, представники місцевих ЗМІ Луганській та Донецький областей, які брали участь у навчальних заходах, візитах та навчаннях із підтримки діалогу, соціальної єдності для вирішення проблем громад за принципом “знизу до гори”, медіашколах та інших заходах ПРООН.

Для участі необхідно завантажити та заповнити форму проектної заявки і надіслати її на електрону адресу anna.borovaya@undp.org

Основні завдання конкурсу:

– підготовка щонайменше 20 відеоматеріалів (роликів) для привернення уваги громадян до тематики «соціальна єдність та примирення, результатів підтримки ПРООН ініціатив активних жителів громади, думки людей у власній громаді «соціальна єдність та примирення очами людей»;

– побудова діалогу та налагодження партнерських зв’язків між представниками влади, громади та бізнесу, з наголосом на групи бенефіціарів із числа представників громадськості, закладів освіти та ЗМІ, які мають спільне бачення розвитку власної території в контексті соціальної єдності та згуртованості для вирішення спільних проблем громади та побудови миру;

– відбір проектів для підготовки відеороликів із подальшим їх фінансуванням за рахунок коштів ПРООН та інших незаборонених джерел українським законодавством (можливо додаткове фінансування – бюджетні кошти, приватні спонсори, інші донори) у розрахунку не більше ніж 1 тис. дол. США за поточним курсом на момент подання проекту.

Основним напрямком, за якими розробляються проекти з підготовки відеороликів та відеосюжетів, є соціальна єдність та примирення, а також результати співпраці з ПРООН у цьому напрямку, а саме:

 просвітницька діяльність та навчання;
підтримка ЗМІ, у тому числі й громадських;
організація ефективної системи надання послуг населенню;
розвиток ефективних механізмів управління на місцевому рівні;
удосконалення процедури прийняття рішень місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування;
удосконалення механізмів громадської безпеки та модернізації інженерної інфраструктури в населених пунктах;
будь-які інші ініціативи, підтримані ПРООН, доцільність яких можна обґрунтувати з точки зору теми соціальної єдності, побудови діалогу та примирення.

Контактна особа: Анна Борова, anna.borovaya@undp.org

Ця ініціатива реалізується за підтримки Європейського Союзу в рамках Програми відновлення та розбудови миру, що впроваджується Програмою розвитку ООН на сході України. 

Схожі статті:

Новини й коментаріАктивісти співпрацюють з бібліотеками у правовій освіті

Новини й коментаріПослуги Он-лайн будинку юстиції допоможуть у визначенні найменування ГО

Діяльність організаціїКонкурс для журналістів-початківців "Змінимо країну разом"

Тетяна Вергун 382 просмотра