Можливості національних обмінів для журналістів

Можливості національних обмінів для журналістів

Центр культурного менеджменту оголошує конкурс для регіональних журналістів на участь у Програмі національних обмінів.

Програма національних обмінів дає додаткові можливості для активних представників ЗМІ, які хочуть покращити співпрацю із медіа з географічно протилежних регіонів та сприяти ефективному діалогу між сходом і заходом країни.

Хто може брати участь? Регіональні журналісти з досвідом більше 3-х років професійної діяльності, які прагнуть удосконалити медійну співпрацю із ЗМІ географічно протилежного регіону.

У рамках проекту журналіст отримує  мікрогрант на 5-денний візит у провідні медіа із географічно протилежного регіону. Під час візиту учасник має ознайомитися із роботою місцевих редакцій та громадських організацій і спільно із приймаючою редакцією підготувати:

1) журналістський матеріал, що відповідав би цілі проекту “Містки громадської активності” – налагодженню міжрегіонального діалогу.

Перелік можливих тем публікацій (не є вичерпним):

Успішні приклади інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади;
Діяльність громадських ініціатив та громадська активність у малих населених пунктах;
Інтерв’ю із місцевими “лідерами думок”, які активно працюють над налагодженням взаємодії “схід-захід”;

і/або

2) провести відкриту зустріч-дискусію. Перелік пропонованих тем зустрічі (не є вичерпним):

Особливості роботи регіональних ЗМІ в процесі роздержавлення та створення суспільного мовлення;
Можливості співпраці ЗМІ із місцевими громадами та неурядовими організаціями. Обмін досвідом;
Взаємодія інвестора, редакції та аудиторії. Регіональний контекст.

Для того, щоб взяти участь у Програмі національних обмінів, заповніть аплікаційну форму, вказавши місто, медіа обране для стажування та концепцію свого візиту.

Апліканти пропонують редакції для візиту, проте організатори проекту залишають за собою право коригувати програми і міста візитів, узгоджуючи їх із відібраними учасниками.

Візит має відбутися між 15 січня і 15 лютого 2017 року і тривати 5 днів (включно із днем приїзду та від’їзду учасників).

Мікрогранти покривають витрати на проїзд, харчування, проживання, а також витрати на реалізацію проекту (максимальна сума гранту 8323 грн, включаючи податки).

Дедлайн подачі заявок – 31 грудня 2016 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені 15 січня 2017 року на офіційній сторінці проекту “Містки громадської активності” у Facebook, а також повідомлені на електронні пошти аплікантів.

Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах.

Програма національних обмінів – зорієнтована на активних громадян, для яких інтенсивна співпраця та конструктивний діалог між різними регіонами України – сходом, заходом, центром, півднем і північчю – є важливою складовою розвитку країни. Із початку дії проекту було реалізовано більше ста проектів-візитів.

Програма національних обмінів є компонентом проекту “Містки громадської активності”, що фінасується Європейським Союзом.

Контакти – info@kultura.org.ua, obminy@kultura.org.ua

Схожі статті:

Новини й коментаріМрії про Україну

Діяльність організаціїОголошено дитячий літературний конкурс «ПероДактиль»

Діяльність організаціїКонкурс у фото-, теле-, радіо- та друкованоі журналістики «Матриця»

Тетяна Вергун 376 просмотров