Приймаємо заявки на воркшоп «Медії та трансформація конфліктів на пострадянському просторі»

Приймаємо заявки на воркшоп «Медії та трансформація конфліктів на пострадянському просторі»

УКУ приймає заявки на участь у міжнародній програмі, присвяченій трансформації конфліктів на пострадянському просторі. Організаторами проекту є Центр соціальних досліджень (Берлін), Центр трансформації конфліктів Imagine (Південний Кавказ) та Школа журналістики Українського католицького університету.

Проект є майданчиком для обговорення ролі журналістів в умовах конфлікту, значення народної дипломатії, а також застосування досвіду суспільних наук у питаннях висвітлення конфліктів у медіях (дослідження і теорія нації та націоналізму, конфліктологія, методи включеного спостереження і дискурс-аналізу, аналіз зібраних матеріалів тощо). Метою проекту є створення платформи для діалогу та формування транснаціональної мережі молодих фахівців (журналістів і аналітиків), готових співпрацювати.

Воркшоп «Медії та трансформація конфліктів на пострадянському просторі»  пройде у Львові 10-14 жовтня 2016 року (відібрані учасники будуть окремо проінформовані щодо деталей заходу і точних дат).

Участь у програмі можуть узяти журналісти-початківці, блогери та аналітики з України, які співпрацюють із різними медіями та спеціалізуються на висвітленні конфліктів і міждержавних/міжнаціональних відносин, а також студенти старших курсів, що навчаються на медійних спеціальностях або займаються журналістикою.

Відбір учасників проводитиметься на конкурсних засадах. Перевага надаватиметься тим, хто має публікації у засобах масової інформації.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати своє резюме англійською або російською мовою і один-два приклади публікацій (якщо є) на електронну адресу cisrdialoguelwiw@gmail.com(з приміткою «Заявка на конкурс») до 1 вересня 2016 року.

З числа учасників воркшопу будуть відібрані учасники другого етапу – діалогу, що пройде в Берліні в листопаді 2016 року. За результатами берлінського етапу за підтримки спеціалістів із різних пострадянських країн учасники програми матимуть змогу підготувати до публікації спільні матеріали; найкращі з них будуть опубліковані німецькою мовою в Німеччині.

Якщо ви маєте запитання, пишіть cisrdialoguelwiw@gmail.com

 

Джерело: Школа журналістики УКУ

Тетяна Вергун 312 просмотров