Луганський прес-клуб відновив діяльність

Луганський прес-клуб відновив діяльність

Відкриття Луганського прес-клубу відбулося в Сєвєродонецьку. Організація відновила діяльність після більш, ніж дворічної перерви.

В рамках урочистого відкриття Людмила Соколенко, засновник організації, розповіла про діяльність Луганського прес-клубу до 2014 року.  Організація була створена у рамках діяльності в 2002 році в рамках Луганського прес-клубу УОЦР, який  співпрацював з регіональними ЗМІ, НДО, підприємницькими колами та владними структурами області, проводилися засідання для журналістів області за напрямками, визначеними Українським освітнім центром реформ, організовували участь журналістів області у всеукраїнських семінарах, конференціях, тощо. «Луганський прес-клуб», як недержавну організацію, зареєстровано у 2005 році. Прес-клуб активно співпрацює з громадськими організаціями регіону. «Прес-клуб завжди був незалежний від будь-якої політичної партії. Ми працювали об’єктивно і незалежно», — зазначила Людмила Соколенко.

«Головне на сьогодні – налагодження комунікації між громадами області та України, встановлення партнерських стосунків, позиціонування області як відкритої, сучасної, української», — відмітив голова ГО «Луганський прес-клуб» Ариф Багіров.

В заході взяли участь солісти філармонії, лауреати міжнародних конкурсів та фестивалів Олена Босенко і Ігор Новіков, та струнний квартет Луганської обласної філармонії, які подарували всім присутнім свою любов, творчість та незабутні музичні враження.

«Цей захід об'єднав ЗМІ, громадськість, бізнес і експертів в різних галузях економіки, — поділився представник бізнес-напряму у роботі клубу Олексій Малеванець, — Бажаємо організації успіхів та процвітання в такій благородний і відповідальній праці. Головне, щоб клуб розвивався, та став місцем згуртування громадськості».

Схожі статті:

Новини й коментаріПослуги Он-лайн будинку юстиції допоможуть у визначенні найменування ГО

Діяльність організаціїСтуденти в гостях у журналістів

Діяльність організаціїЛуганский пресс-клуб возобновил встречи журналистов

Тетяна Вергун 513 просмотров