На Луганщині запрацював новий веб-ресурс “Кремінщина”

На Луганщині запрацював новий веб-ресурс “Кремінщина”

Суспільно-інформаційна платформа нового формату почала працювати на Луганщині. Це сайт "Кремінщина" (krm.lg.ua)".
Ресурс “Кремінщина” - це не тільки новини від журналістів, але і платформа,яка буде поєднувати жителів кремінських громад, давати їм можливість висловитись та обговорити важливі для розвитку міста Кремінної та селищ рішення.

Основна мета роботи сайту “Кремінщина” — згуртування жителів Кремінської громади для вирішення проблем та питань громади, ефективної комунікації між місцевою владою та мешканцями.

Інформаційний портал працюватиме у вигляді Інтернет - спільноти. Планується, що він буде наповнюватися як професійними журналістами, представниками органів влади, так і всіма користувачами. До роботи порталу можуть приєднатися всі активні жителі: педагоги, бібліотекарі, лікарі, активісти, та інші.

Напрямки діяльності веб-порталу «Кремінщина» обговорили в ході онлайн-конференції «Обговорення меморандуму щодо спільного використання сайту «Кремінщина», що відбулася 22 жовтня. Організатором заходу виступила голова ГО “Луганський прес - клуб” Тетяна Вергун. До онлайн – спілкування долучились  представники Програми ООН із відновлення та розбудови миру,  редакція газети “Кремінщина”, представники райдержадміністрації та міської ради, громадських організацій.

Після обговорення аспектів співпраці учасники конференції дійшли згоди щодо підписання Меморандуму про спільне наповнення контентом сайту «Кремінщина».

Схожі статті:

Новини й коментаріПослуги Он-лайн будинку юстиції допоможуть у визначенні найменування ГО

Діяльність організаціїСтуденти в гостях у журналістів

Діяльність організаціїЛуганский пресс-клуб возобновил встречи журналистов

Тетяна Вергун 272 просмотра