Фестиваль думок 2021 зібрав майже 3 тисячі учасників та учасниць

Фестиваль думок 2021 зібрав майже 3 тисячі учасників та учасниць

4 вересня у Сєвєродонецьку відбувся 5-ий ювілейний Фестиваль думок, котрий, попри дощ, зібрав понад 500 учасників та учасниць. 

Понад 30 дискусій, воркшопів, майстер-класів та інших активностей зібрали людей наживо на площі Перемоги.

На 7 локаціях просто неба експерти та експертки з України та Європи обговорювали війну та кризи, що стосуються як регіону, так і країни загалом, мистецтво, освіту, зміни до законопроєктів та діджиталізацію. 

«Фестиваль думок збирає людей для важливих, часто складних, але таких необхідних розмов. Свого часу пандемія допомогла нам звести до мінімуму «фанову» частину заходу і сфокусуватись на змісті та дискусіях. Проте учасників фестивалю не стало менше. Навпаки, збільшується кількість активно залучених до діалогу людей. А це означає, що в діалозі місцеві жителі починають бачити ефективний інструмент», - координаторка Фестивалю думок та голова правління Восток SOS Юлія Красільникова. 

А ось вже 5 вересня близько 80 людей зібралися на виїзній локації фестивалю на Привільнянському плацдармі, аби разом із владою та експертами обговорити можливості розвитку туризму на Луганщині та розвінчувати історичні міфи про регіон, нав’язані російською пропагандою. 

Детальніше про фестиваль у відеосюжеті медійної групи "Медіапростір Україна"

 

Фестиваль думок в цифрах:

За 5 років у Фестивалі думок взяли участь понад 400 спікерів та спікерок, близько 15 тисяч відвідувачів та відвідувачок офлайн та онлайн та відбулося понад 100 обговорень.

Цьогоріч до онлайн-частини фесту долучилися понад 2 000 людей, ще 600 учасників та учасниць взяли участь в обговореннях наживо. 

Історія Фестивалю думок

Фестиваль думок відбувається у Сєвєродонецьку щовересня. Ідея створити такий фест в Україні належить партнерам Восток SOS з естонської організації Mondo. У них подібний захід arvamusfestival охоплює майже всю країну, а його зменшена копія у 2017 вперше відбулася у Луганській області.

Тоді народилося і чітке бачення того, яким має бути цей фестиваль у нас. Під час нього Сєвєродонецьк стає магнітом для людей зі всієї України та можливістю розвивати регіон через цікавий культурно-освітній захід.

Фестиваль організовують Восток SOS та естонська організація MTÜ Mondo за фінансової підтримки Програми США «Development Cooperation Partnership» (DCP), фонду співробітництва у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Естонії та Посольства Естонської Республіки в Україні.

Схожі статті:

Новини й коментаріНа Луганщині пройде кіберспортивний фестиваль

Новини й коментаріПослуги Он-лайн будинку юстиції допоможуть у визначенні найменування ГО

Діяльність організаціїСтуденти в гостях у журналістів

Тетяна Вергун 260 просмотров