На Луганщині підбито підсумки Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

На Луганщині підбито підсумки Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

На Луганщині підбито підсумки Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», повідомляє Луганська облдержадміністрація.

Заступниця голови облдержадміністрації Катерина Безгинська провела засідання Обласної координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Під час заходу підбито підсумки щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в області.

З цього питання доповіла директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Елеонора Поліщук. Вона зазначила – щороку фіксується підвищення інтересу до акції.

Так, у поточному році акцією охоплено усі міста, райони та об’єднані територіальні громади області, де запланували провести 730 заходів, у той час як минулого року – близько 600.

На обласному рівні також реалізовано низку заходів. Зокрема, відкрито вже четвертий мурал щодо запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. Протягом акції на Луганщині розпочато проєкт щодо впровадження корекційних програм із особами, які вчиняють насильство.

Також проведено п’ять навчальних заходів стосовно розробки нового регіонального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», Міжрегіональний онлайн-форум «Життя без обмежень» та онлайн-фестиваль «Світ без обмежень» з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Спеціалістка проєкту ООН Жінки в Луганській області Олена Смаглій та регіональна координаторка по Донецькій і Луганській областях міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» Ганна Лемешко також поінформували про низку проведених активностей із різними категоріями населення, зокрема, із молоддю. Також анонсовано кампанію ООН Жінки «Бийся як дівчина».

Начальник відділу аналізу та планування Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Луганській області, підполковник поліції Андрій Наконєчний розповів про участь поліцейських в заходах у рамках акції. Також він доповів про реалізацію в області проєкту «Поліцейський офіцер громади». Зокрема, сьогодні в десяти громадах Луганщини працюють 14 поліцейських офіцерів громади, які опікуються виключно своїми громадами, звітують перед нею, мають постійний контакт із жителями, забезпечують порядок на своїй території та своєчасно реагують на усі проблеми громадян. Цей проєкт буде й надалі поширюватися на інші громади.

Також для формування та подальшої реалізації нового регіонального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» анонсовано створення робочої групи при Обласній координаційній раді та запропоновано надати пропозиції до її складу бажаючим долучитися до цієї роботи.

Схожі статті:

Новини й коментаріПослуги Он-лайн будинку юстиції допоможуть у визначенні найменування ГО

Діяльність організаціїСтуденти в гостях у журналістів

Діяльність організаціїЛуганский пресс-клуб возобновил встречи журналистов

Тетяна Вергун 208 просмотров