На Луганщині пройшов VIІ Всеукраїнський форум взаємодії і розвитку

На Луганщині пройшов VIІ Всеукраїнський форум взаємодії і розвитку

Щорічний Всеукраїнський Форум взаємодії і розвитку пройшов в Луганській області. Захід об'єднав представників державних адміністрацій, громадські організації, соціально-відповідальний бізнес.

Про це повідомляє прес-центр Всеукраїнського молодіжного руху «Let's do it Ukraine».

Учасники представили успішні практики, які втілюються в регіоні й свої плани на 2021 рік.

Серед спікерів Євгенія Ратіхіна – керівник відділу молодіжної політики та організаційно-аналітичної роботи Управління молоді та спорту ЛОДА, Поліна Черних – заступник начальника фінансового управління Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк, Галина Посвалюк – виконувач обов'язків директора Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив і соціальних досліджень та багато інших.

Форум проходив з метою обговорення соціальної активності в регіоні, залучення уваги до питань сталого розвитку, волонтерського руху та корпоративної соціальної відповідальності.

Запис прямої трансляції можна переглядати на Facebook-сторінці www.facebook.com/letsdoitukraineeco.

Координатор Всеукраїнського молодіжного руху «Let's do it Ukraine» в Луганській області Ірма Берідзе коментує: «Це мій перший форум в якості обласного координатора. По завершенню можу сказати, що безліч виконаної роботи, витраченого часу і ресурсів повністю окупилися, оскільки Форумі зібрав спільноту найактивніших, найбільш ініціативних та яскравих людей. Разом з ними хочеться рухатися до стрімкого розвитку нашої рідної Луганщини».

Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України.

Форум триватиме до 21 квітня. Ознайомитися з графіком прямих трансляцій та зареєструватися можна на офіційній сторінці організації: https://letsdoitukraine.org/.

Інформаційна довідка:

«Let’s Do It Ukraine» – це Всеукраїнський молодіжний рух, який протягом 6-ти років активно діє в 24 областях України завдяки згуртованій співпраці активістів, громадських організацій, органів місцевого самоврядування, бізнесу та медіа. Проєктна діяльність організації вже об’єднала понад 2,5  млн учасників у всеукраїнських та локальних проєктах: Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», «Зробимо Україну чистою разом!», Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest», Цифрове прибирання «Digital Cleanu», «Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку», національний проєкт «Чисті пляжі разом!» та інших.

«Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку» реалізується сім років поспіль. У 2020 році набув онлайн формату та розширив свої горизонти, об’єднавши 500 спікерів з 24 регіонів та охопивши понад 250 000 користувачів у Фейсбук.

Організація є частиною міжнародного руху «Let’s Do It World», який об’єднує 180 країн та понад 30 мільйонів учасників для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети. Міжнародний рух «Let’s Do It World» є акредитованим партнером Програми ООН з навколишнього середовища.

Схожі статті:

Новини й коментарі«Донбас Медіа Форум»: Сергій Гайдай і журналісти

Новини й коментаріШостий Донбас Медіа Форум зібрав біля екранів більше 20 тисяч глядачів

Діяльність організаціїГромадськість обговорила роботу з попередження насильства на Луганщині

Тетяна Вергун 215 просмотров