Підприємець із Сєвєродонецька заснував агентство для проведення дитячих свят

Підприємець із Сєвєродонецька заснував агентство для проведення дитячих свят

Підприємець із Сєвєродонецька заснував агентство для проведення дитячих свят. У програмі менторської підтримки беруть участь 15 підприємців з Донбасу.

Підприємець із Сєвєродонецька Веніамін Петькун в минулому році заснував власне агентство для проведення дитячих свят. Про це йдеться на сторінці Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» в Facebook.

Відзначається, що хлопець отримав диплом інженера-хіміка, але його душа не лежала до цієї спеціальності. Замість цього він хотів дарувати радість дітям. Хоча в школі боявся вийти на сцену і виступати публічно.

«Мені подобається грати з дітьми, маю відкриту і веселу вдачу. Робота з дітьми надихає. Найбільша подяка, коли діти тобі вірять і радіють тому, що відбувається навколо », - каже Петькун.

Його завдання - так організувати свято, щоб потім діти просили продовження. Найчастіше свята влаштовував в кафе, зараз, коли послабили карантин, батьки стали замовляти свята на природі.

«Моя аудиторія - це діти від 1 до 6 років. Діти бачать, коли ти з ними щирий, тому потрібно викладатися на всі 100%. Незалежно від того, де працюєш, у великому місті чи селі, діти всюди хочуть свята. Моє завдання - організувати його », - розповідає Петькун.

На даний момент підприємець бере участь в програмі менторської підтримки і формує стратегію розвитку своєї справи за сприяння Проекту USAID.

«Я хочу зрозуміти, куди рухатися далі, що можна ще запропонувати, які послуги будуть затребуваними, як вдало поєднувати в собі і підприємця, і аніматора одночасно», - сказав він.

Менторка проект USAID Олена Набокова порадила розширити вікові межі аудиторії і розробити нові послуги - не тільки розважальні, а й спрямовані на формування корпоративної культури.

«Зараз багато компаній піклуються про корпоративну культуру, для своїх працівників влаштовують різні свята, заходи для згуртування колективу. Я вважаю, що це може бути новою нішею для підприємця. Можна запропонувати цікавий пакет послуг для таких заходів, так у Веніаміна буде більше готових пропозицій для своїх клієнтів, але над ними треба працювати », - сказала Набокова.

Відзначається, що всього в програмі менторської підтримки беруть участь 15 підприємців з Донецької та Луганської областей. Протягом двох місяців вони отримують консультації з розвитку справи - маркетингу, стратегування, масштабування і залучення нових клієнтів.

Схожі статті:

Новини й коментаріПослуги Он-лайн будинку юстиції допоможуть у визначенні найменування ГО

Діяльність організаціїСтуденти в гостях у журналістів

Діяльність організаціїЛуганский пресс-клуб возобновил встречи журналистов

Тетяна Вергун 203 просмотра