Про хід робіт у Лисичанську та Попаснянському районі

Про хід робіт  у Лисичанську та Попаснянському районі

«Велике Будівництво» на Луганщині продовжується. Мешканці  області вже сьогодні бачать  зміни на краще.  Спостерігаючи  обсяги  відновлених доріг у рамках «Великого будівництва»,  кожен питає: «Коли розпочнуться роботи у нашому місті, або селищі?». 

Про хід робіт у Лисичанську та Попаснянському районі докладно розповідає  заступник начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області  Олег Кравцов.

Про головне 
За словами   Олега Кравцова, наразі активно тривають  роботи  на дорозі Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» – Луганськ. Дорога  проходить через населені пункти – Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Гірське (Попаснянський район). На ділянці км 165+300 – км 178+800 (місто Лисичанськ) – приступили до фрезерування, на черзі – укладання нижнього шару.   Очікується, що до 10 листопада поточного року основні роботи по всьому маршруту «Сєвєродонецьк – Золоте», мають бути завершені. У розв’язані всіх оперативних питань щодо проведення робіт, Служба автомобільних доріг у Луганській області співпрацює з органами обласної та місцевої влади, зокрема з Лисичанською військово-цивільною адміністрацією.

Проєкт #Велике_Будівництво. Відбудова дорожньої інфраструктури 
«Перш за все, я хочу нагадати, що у цьому році йдуть масштабні роботи з розбудови дорожньої інфраструктури Луганщини у рамках Національного проєкту #Велике_Будівництво.  
За підтримки Укравтодору та Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, на Луганщині буде відремонтовано та побудовано 343 км доріг. Варто нагадати, що за період з 2015 по 2019 рік в області в експлуатацію було введено лише 32 км доріг державного значення»  – так розпочав розмову Олег Кравцов. 
Він нагадав, що першим масштабним проєктом стала дорога Станиця Луганська – Сєвєродонецьк. Наразі вже стартували роботи ще на 210 кілометрах доріг. Роботи розпочаті  в поточному році, продовжаться  у 2021 році. 
Нагадаємо, що мережа автомобільних доріг загального користування державного значення налічує 1189,8 км. 
З них національних доріг 274 км, регіональних 236 км та територіальних 679,8 км. 
Дороги місцевого значення знаходяться на балансі Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Маршрут «Сєвєродонецьк – Золоте». Роботи у Лисичанську
«Я хочу нагадати, що у поточному році 2020 році Службою автомобільних доріг у Луганській області  було прийнято на баланс ще 13,5 км регіональної дороги із комунальної власності міста Лисичанськ, де заплановано проведення ремонтних робіт. Мова йде про ту комунальну дорогу, яка співпадає з дорогою державного значення Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ. 
У Лисичанську, по вулиці Сосюри проходить тролейбусний маршрут. Саме тут відбувається ремонт. 
Втім, тролейбусні тролеї, які прокладені цією вулицею, мають високу напругу. Ми мали якось розв’язати цю проблему для того, щоб унеможливити виникнення надзвичайної ситуації під час проведення ремонтних робіт. 
Ми підготували відповідне звернення до Лисичанської військово-цивільної адміністрації. Тролеї були відключені від електрики. Наразі у Лисичанську підрядна організація виконує роботи з фрезерування старого дорожнього полотна. 
Роботи тривають згідно з графіком. Починаючи з 25 жовтня тут розпочнеться укладання асфальтового покриття. 
Роботи з поточного середнього ремонту дороги Р-66 у Лисичанську, як і по всьому маршруту «Сєвєродонецьк – Лисичанськ» будуть завершені до 10 листопада 2020 року» – повідомив Олег Кравцов.
Співрозмовник розповів докладніше про маршрут «Сєвєродонецьк – Золоте.
«Ми маємо амбітний, але цілком реальний план відновлення  маршруту «Сєвєродонецьк – Золоте». 
У рамках  проєкту #Велике_Будівництво, тут працює генпідрядник  – ТОВ «Ростдорстрой». Дорога проходить через населені пункти – Сєвєродонецьк, Лисичанськ та через Попаснянський район», – говорить Олег Кравцов.
За його словами, роботи ведуться на таких напрямках: дорога  державного значення Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ (км 158+850 – км 194+500, протяжність 35,7 км).  Ремонтні роботи   проходять одночасно  на трьох ділянках. 
На ділянці км 158+850 – км 165+300 (місто Сєвєродонецьк) – закінчено укладання нижнього шару. 
На ділянці км 165+300 – км 178+800 (місто Лисичанськ) – проводиться фрезерування, стартують роботи з укладання нижнього шару.  
На ділянці км 178+800 – км 194+500 – завершено укладання нижнього шару асфальтобетону. 
Окрім того, тривають роботи на дорозі Т-13-16 під’їзд до міста Первомайськ км 0+000 – км 8+200 (протяжність ділянки ремонту  8,2 км).  Дорога проходить через  населений пункт Гірське, Золоте (Попаснянський район). 

До 10 листопада  основні роботи  будуть завершені
Заступник начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області  Олег Кравцов наголошує на тому, що наразі роботи тривають у межах графіку, з дотриманням  технологічного циклу та якості проведення робіт. 
«До середини листопада поточного року, а точніше до 10 листопада, основні роботи на маршруті Сєвєродонецьк – Золоте будуть завершені та забезпечено проїзд», – наголосив Олег Кравцов.   
Олег Кравцов повідомив також, що наразі погода сприяє дорожникам. За сприятливих умов, весь нижній вирівнюючий шар на маршруті Сєвєродонецьк – Золоте буде повністю покладено найближчими днями. 
Олег Кравцов повідомив, що зазначена дорога має важливе значення для населення Луганщини. 
«До початку проведення робіт, ми отримували чисельні скарги від місцевого населення, від органів місцевого самоврядування, зокрема, Попаснянського району. Зрозуміло, що у межах своїх повноважень, у межах фінансування, ми робили що могли. 
Втім створення нової дороги стало можливим лише в межах проєкту #Велике_Будівництво», – додає Олег Кравцов.
Олег Кравцов розповів про хід проведення робіт: «Всі роботи виконуються згідно з розробленою проєктно-кошторисної документацією.
Спочатку проводиться  холодне фрезерування старого дорожнього покриття. Потім йде  влаштування  нижнього  шару з органо-мінеральної суміші (товщина 18 см). Далі йдуть роботи з укладання нижнього вирівнюючого шару з крупнозернистого асфальтобетону товщиною 10 см, а  потім буде верхній шар з дрібнозернистого асфальтобетону – 5 сантиметрів».  

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт. На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими. 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Схожі статті:

Новини й коментаріПослуги Он-лайн будинку юстиції допоможуть у визначенні найменування ГО

Діяльність організаціїСтуденти в гостях у журналістів

Діяльність організаціїЛуганский пресс-клуб возобновил встречи журналистов

Тетяна Вергун 277 просмотров