Проведення гендерного аудиту доступності обговорювали у Сєвєродонецьку

Проведення гендерного аудиту доступності обговорювали у Сєвєродонецьку

У Севєродонецьку пройшов семінар-тренінг на тему  “Проведення гендерного аудиту доступності у місті Сєвєродонецьк”. 

До тренінгу долучились понад 30 осіб: представники ГО людей з інвалідністю, територіальних громад Луганської, Київської, Донецької, Львівської та Запорізької областей, а також представники облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування та.

Так, під час заходу говорили перш за все про гендерний аудит та доступність для осіб з інвалідністю, як моніторинг прав дівчат та жінок з інвалідністю; про планування адвокаційних заходів для вирішення визначених проблем гендерного аудиту доступності та участь людей з інвалідністю у процесі прийняття рішень, що стосуються питань доступності. Крім цього, гості з інших областей поділились своїми прикладами щодо реалізації питань доступності.

– Здійснення гендерного аудиту доступності є особливо важливим в контексті впровадження реформи децентралізації та місцевого розвитку, адже його результати забезпечують потенціал для створення інклюзивних і гендерно–орієнтованих місцевих послуг для жінок та чоловіків з інвалідністю, – зазначає директорка Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями Тетяна Баранцова.

Після закінчення тренінгу було обрані п’ять об’єктів для проведення гендерного аудиту доступності в м. Сєвєродонецьк, що дасть можливість підготувати рекомендації для місцевих органів влади, а жінкам та чоловікам з інвалідністю – виступати за включення своїх потреб в місцеві програми та бюджети.

Організатори семінар-тренінгу: ООН ЖІНКИ та Національна Асамблея людей з інвалідністю України. На регіональному рівні захід проведено за участі Управлінням молоді та спорту Луганської ОДА, Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями та Луганської обласної молодіжної ГО “АМІ-СХІД”.

Схожі статті:

Новини й коментаріПослуги Он-лайн будинку юстиції допоможуть у визначенні найменування ГО

Діяльність організаціїСтуденти в гостях у журналістів

Діяльність організаціїЛуганский пресс-клуб возобновил встречи журналистов

Тетяна Вергун 228 просмотров