У Новоолександрівському старостинському окрузі відкрито діалогову платформу «Новий ФОРМАТ участі»

У Новоолександрівському старостинському окрузі відкрито діалогову платформу «Новий ФОРМАТ участі»

12 вересня 2020 року в Новоолександрівському старостинському окрузі на базі сільського будинку культури відкрито діалогову платформу «Новий ФОРМАТ участі». Урочисте відкриття відбулося за участі Біловодського селищного голови Едуарда Олєйнікова. Очільник громади підкреслив, що платформа «Новий ФОРМАТ участі» є прикладом успішної співпраці селищної ради, громадськості та міжнародних партнерів.

Начальниця управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олена Шилобрид зазначила про важливість проєкту для громади та відмітила доволі успішний процес його реалізації, незважаючи на те, що проєкт є першим для громадської організації «НАШ ФОРМАТ».

Голова громадської організації «Наш формат» Сергій Павловський в своєму виступі ознайомив присутніх з передісторією проєкту, а також презентував етапи його впровадження.

Платформу створено для відкритого соціального діалогу та напрацювання конкретних пропозицій розвитку громадських просторів шляхом проведення обговорення представників влади з громадою щодо проблем та потреб. У межах платформи «Новий ФОРМАТ участі» передбачено обмін ідеями між мешканцями громади, поширення кращих практик, експертна підтримка громадських ініціатив та залучення мешканців до управлінні місцевими справами.

Відкриття платформи стало можливим в межах реалізації проєкту «Новий ФОРМАТ участі мешканців Біловодської ОТГ в управлінні громадою», який реалізує ГО «Наш формат» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Тетяна Вергун 196 просмотров