У Сєвєродонецьку створили фотовиставку “Свої НЕзнайомці”

У Сєвєродонецьку створили фотовиставку “Свої НЕзнайомці”

3 жовтня в Івонін парку в Сєвєродонецьку відбулось відкриття фотовиставки “Свої НЕзнайомці”. Фотовиставка буде доступна жителям міста протягом осені. Там вони можуть не тільки подивитись портрети героїв але й перейти за QR-кодами на коротке відео про те чим займаються герої та подивитись інтерв’ю про їхнє життя.

“Ініціатива з`явилась після того, як ми на базі ГО Генерація UA створили театральну студію для дорослих та різні тематичні зустрічі, до нас почали приходити люди, яких ми досі не знали, але їх історії чи діяльність дивувала та надихала. Постало питання “чому про них нічого не чутно в загальному сприйнятті міста, а лише на слуху активісти та депутати”. Ось такі думки виникли не тільки у мене, а паралельно ще в деяких людей, які згодом і об’єдналися для реалізації цього проєкту”- розповідає Ірина Федорченко, керівниця Генерація UA, ініціаторка та комунікаційна менеджерка фотопроєкту. 

В рамках презентації було представлено десять історій людей, які наповнюють наше місто своєю енергією, сміливістю робити від серця та тим самим створюють його унікальність.

“В процесі збору матеріалу: фото, відео, інтерв'ю, я дізнався багато нового про себе. Сам процес більш цінний, ніж результат. Нам всім у світі не вистачає часу на відверте та близьке, а через такі репортажі та виставки ми дізнаємося цікаві сторони людей і це надає авторитетності їхнім заняттям і захопленням”, - додає учасник фотовиставки Сергій Болтенков.

На презентації виставки гості мали змогу поспілкувалися з деякими героями наживо, було тепле, сонячне спілкування та плани на майбутнє продовження.

“Наші герої абсолютно різні, вони працюють через різні способи комунікації зі світом: фарби, слово, музика, рухи, настанови. Одна з причин створення виставки - розвіяти стереотип самих жителів про те, що в місті все одноманітно, нічого цікавого не відбувається і показати, що якщо в місті чогось немає, то є люди і внутрішнє бажання це створювати самим”, - ділиться думками координаторка ініціативи Ольга Урсол. 

Дізнавайтесь новини на сторінці ФБ Свої неЗнайомці 

Зв’язатися з нами можна, написавши на пошту ua_generation@ukr.net, або за номером телефону 0501329231, комунікаційна менеджерка проєкту Ірина Федорченко.

Ініціатива реалізується ГО Генерація UA в рамках проекту “Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів у місцевих громадах”, підтриманий KURVE Wustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action у партнерстві, з ініціативою "Сєвєр змін" та Громадською організацією “Театр змін”.

Схожі статті:

Новини й коментаріПослуги Он-лайн будинку юстиції допоможуть у визначенні найменування ГО

Діяльність організаціїСтуденти в гостях у журналістів

Діяльність організаціїЛуганский пресс-клуб возобновил встречи журналистов

Тетяна Вергун 579 просмотров