Вступні іспити до магістратури: старт реєстрації

Вступні іспити до магістратури: старт реєстрації

12 травня, розпочалася реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні, яка триватиме до 5 червня 2020 року включно.

Для реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії:

заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;

документа, що посвідчує особу;

фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;

облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);

довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі, якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);

документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті.

Із процедурою реєстрації і детальною інформацією щодо складання ЄВІ/ЄФВВ учасники єдиних вступних випробувань можуть ознайомитися на сайтах Українського та Донецького центрів оцінювання якості освіти.

Звертаємо увагу: вступні випробування проводитимуться в Києві та в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку.

Донецький центр оцінювання якості освіти

Схожі статті:

Новини й коментаріРозпочалося навчання за проєктом «Створення інтерактивної відеостудії ProBusiness Studio: чути, бачити, змінювати»

ПублікаціїПробне ЗНО - 2021: особливості проведення

Новини й коментаріЖурналісти обговорили питання освіти на Луганщині

Тетяна Вергун 275 просмотров