У СНУ ім. В.Даля відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Стратегія сталого розвитку: на шляху до сильнішої громади»

У СНУ ім. В.Даля відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Стратегія сталого розвитку: на шляху до сильнішої громади»

21 жовтня у конференц-залі СНУ ім. В.Даля відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Стратегія сталого розвитку: на шляху до сильнішої громади» за підтримки проекту ЄС/ ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». На заході були присутні представники громадських організацій, органів державної влади, сектору економіки, а також студенти, аспіранти та викладачі СНУ ім. В.Даля.

Зазначений формат зустрічі дозволив усім учасникам визначити головнінапрямки обговорення, якими стали: сучасні тенденції та загальні проблеми сталого розвитку, яка роль громад у забезпеченні сталого розвитку регіону і які проблеми самоорганізації виникають на шляху до сталого розвитку.
У ході конференції учасники провели обмін досвідом та ідеями, обговорили результатів наукових досліджень і конкретних пропозицій щодо визначення шляхів розв’язання сучасних проблем сталого місцевого розвитку у різних сферах діяльності. Найгарячіші дискусії виники під час обговорення напрямків розвитку регіону з урахуванням реалізації реформи децентралізації та розробки Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року.

Тетяна Вергун 380 просмотров