Мешканців Біловодської ОТГ будуть навчати інструментам участі в управлінні громадою
4 серпня 2020 року відбулась пресконференція щодо запуску проєкту «Новий ФОРМАТ участі мешканців Біловодської ОТГ в управлінні громадою».
Проєкт спрямовано на залучення мешканців та внутрішньо переміщених осіб Біловодської ОТГ до активної участі в управлінні місцевими справами, посилення спроможності та розвиток навичок з розробки та ефективного впровадження проєктів, які подаються на фінансування за кошти бюджету участі громади. Крім того, проєкт сприятиме налагодженню взаємодії між громадою, владою й іншими стейкхолдерами, а також підвищенню рівня відкритості місцевої влади.
Партнери реалізації проєкту: Біловодська селищна рада Біловодського району Луганської області та відділ культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області.
Серед першочергових заходів:
- проведення онлайн-тренінгу з проєктного менеджменту;
- проведення онлайн-тренінгу на тему: «Участь громадян у бюджетному процесі: підготовка та реалізація громадських проєктів»;
- проведення онлайн-тренінгу на тему: «Розширення можливостей громадян для здійснення змін у суспільстві»;
- облаштування приміщення платформи «Новий ФОРМАТ участі» на базі Новоолександрівського сільського будинку культури;
- проведення онлайн-зустрічей «Сільський простір – простір змін» представників ОМС з мешканцями з метою підвищити обізнаність про бюджет участі громади та розробити ідеї з покращення громади, які можуть бути включені до бюджету селища на 2021 рік;
- розробка посібника «Кращі практики участі».
Пресконференцію організовано в межах проєкту «Новий ФОРМАТ участі мешканців Біловодської ОТГ в управлінні громадою» який реалізується ГО «Наш формат» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Для довідки:
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
#UNRPP #ВзаємодіяПлюс #ГОНАШФОРМАТ
Схожі статті:
Новини й коментарі → Вступні іспити до магістратури: старт реєстрації
Новини й коментарі → Розпочалося навчання за проєктом «Створення інтерактивної відеостудії ProBusiness Studio: чути, бачити, змінювати»