Мобільні приймальні допомагають жителям Нижнього вирішувати правові питання

Мобільні приймальні допомагають жителям Нижнього вирішувати правові питання

Мобільні правові приймальні продовжують працювати на території Гірської територіальної громади в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. У листопаді проведено виїзні приймальні в селищі Нижнє, що на Луганщині.

20 листопада фахівчинею відділу «Гірське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяною Гусєвою проведено консультації для жителів селища Нижнє.

Під час роботи громадянам були надані роз’яснення на задані ними правові питання. Зокрема, питання з оформлення права власності на земельну ділянку, стягнення за кредитним договором, перетину кордону у період карантину, оформлення групи інвалідності, підтвердження трудового стажу у судовому порядку, компенсації за зруйнований будинок, компенсаційної виплати пенсіонерам віком старше 80 років, виписки вугілля, виписки особи у судовому порядку тощо.

Мобільні приймальні працюватимуть у межах проєкту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду». Мета проєкту – наблизити безоплатну правову допомогу до населення Гірської ОТГ через налагодження комунікації з Сєвєродонецьким місцевим центром із надання безплатної правової допомоги та запровадження процесу вирішення питань у Гірській громаді через правовий механізм.

Слідкувати з роботою проєкту можна на сторінці організації «Правова допомога ГО Вибір» у соцмережі «Фейсбук» за посиланням – https://www.facebook.com/vybirngo/

Для довідки

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Схожі статті:

Новини й коментаріУ Гірському відбулася презентація проекту з правової допомоги

Новини й коментаріУ Станиці Луганській працює Консультаційне бюро для допомоги громадянам

Новини й коментаріУ місті Щастя відкрився Юридичний офіс правової та консультаційної допомоги громадянам

Тетяна Вергун 174 просмотра