Мобільна правова приймальня запрацювала в Новотошківському

Мобільна правова приймальня запрацювала в Новотошківському

Мобільні правові приймальні працюють на території Гірської територіальної громади. Нова приймальня почала роботу в смт Новотошківське в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

 

9 жовтня фахівцем відділу «Гірське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяною Гусєвою проведено консультації для жителів селища. 

Під час роботи громадянам були надані роз’яснення на задані ними правові питання. Це питання з оформлення земельних ділянок та спадщини, підтвердження трудового стажу, стягнення аліментів, порядок заміни паспорту, порядок перерахунку пенсії, порядок компенсації за вугілля, припинення трудових відносин у судовому порядку, відшкодування моральної шкоди внаслідок ДТП тощо.

Мобільні приймальні працюватимуть в межах проєкту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду». Мета проєкту – наблизити безоплатну правову допомогу до населення Гірської ОТГ через створення комунікацій з Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безплатної правової допомоги та запровадити процес вирішення питань в Гірській громаді через правовий механізм.

Слідкувати з роботою проєкту можна на сторінці організації «Правова допомога ГО Вибір» у соцмережі Facebook за посиланням – https://www.facebook.com/vybirngo/ 

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.  

Схожі статті:

Новини й коментаріУ Гірському відбулася презентація проекту з правової допомоги

Новини й коментаріУ Станиці Луганській працює Консультаційне бюро для допомоги громадянам

Новини й коментаріУ місті Щастя відкрився Юридичний офіс правової та консультаційної допомоги громадянам

Тетяна Вергун 278 просмотров