На території Гірської ОТГ почали працювати мобільні приймальні

На території Гірської ОТГ почали працювати мобільні приймальні

Мобільні правові приймальні почали роботу на території Гірської територіальної громади за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Перша приймальня відкрилася в Золотому.

04 вересня фахівцем відділу «Гірське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Гусєвою Тетяною, забезпечено роботу мобільного пункту доступу до безоплатної правової допомоги для працівників ВП «Шахта Золоте» ДП «Первомайськвугілля».

Під час всієї роботи мобільного пункту всім громадянам, що звернулися по допомогу, були надані роз'яснення на поставлені правові питання: оформлення договорів купівлі-продажу житла, оформлення земельних ділянок та спадщини, підтвердження трудового стажу,  стягнення аліментів, порядок заміни паспорту, порядок перерахунку пенсії тощо.

Мобільні приймальні працюватимуть в межах проєкту  «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду». Мета проєкту – наблизити безоплатну правову допомогу до населення Гірської ОТГ через створення комунікацій з Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безплатної правової допомоги та запровадити процес вирішення питань в Гірській громаді через правовий механізм.

Слідкувати з роботою проєкту можна на сторінці організації «Правова допомога ГО Вибір» у соцмережі Facebook за посиланням - https://www.facebook.com/vybirngo/ 

Захід організовано ГО «Вибір» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС),
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.  

Схожі статті:

Новини й коментаріАктивісти співпрацюють з бібліотеками у правовій освіті

Новини й коментаріВидано правовий бюлетень для Гірської ОТГ

Новини й коментаріЖителі Тошківки та Оріхового отримали правові консультації

Тетяна Вергун 231 просмотр