Видано правовий бюлетень для Гірської ОТГ

Видано правовий бюлетень для Гірської ОТГ

Організацією “Вибір” видано інформаційний бюлетень “Безоплатна правова допомога” для розповсюдження на території Гірської ОТГ.

В бюлетені інформація про мобільні правові приймальні, які надають безоплатні правові консультації на території громади, результати дослідження “Потреби у правовій допомозі в Гірській об'єднаній територіальній громаді”, та правові консультації з питань, що найбільш турбують жителів ОТГ.
Бюлетень видано в межах проєкту проєкту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду». Мета проєкту – наблизити безоплатну правову допомогу до населення Гірської ОТГ через створення комунікацій з Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безплатної правової допомоги та запровадити процес вирішення питань в Гірській громаді через правовий механізм.

Слідкувати з роботою проєкту можна на сторінці організації «Правова допомога ГО Вибір» у соцмережі Facebook за посиланням – https://www.facebook.com/vybirngo/

Для довідки:
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
 

Схожі статті:

Новини й коментаріАктивісти співпрацюють з бібліотеками у правовій освіті

Новини й коментаріНа території Гірської ОТГ почали працювати мобільні приймальні

Новини й коментаріЖителі Тошківки та Оріхового отримали правові консультації