Підприємців запрошують взяти участь у виставці

Підприємців запрошують взяти участь у виставці

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру запрошує мікро-, малі та середні підприємства Луганської та Донецької областей, а також районів Запорізької області вздовж узбережжя Азовського моря взяти участь у «Схід-Експо 2020», що відбудеться у Палаці Спорту за адресою: м. Київ, Спортивна Площа, 1.

Захід відбудеться за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Данії, Польщі й Японії, Посольства США в Україні та у партнерстві з  Луганською,Донецькою та Запорізькою обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.

Основною подією «Схід-Експо 2020» стане виставка-презентація підприємств із різних куточків України, поєднана з можливістю бізнес-нетворкінгу, пошуку ділових партнерів та нових клієнтів з інших регіонів, країн Європейського Союзу та світу.

Участь у виставці дозволить підприємствам розширити ринки збуту, завести нові ділові знайомства та закласти фундамент майбутніх бізнес-партнерств. Усі охочі зможуть взяти участь у тематичних дискусіях, удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному й національному рівнях та дізнатися більше про експортні можливості до ЄС та інших країн світу.

Більш детально про «Схід-Експо 2020» та умови участі у ньому можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/wfyeIi3.

Запрошуємо всі зацікавлені підприємства та компанії долучитися до участі у заході.

Реєстрація підприємців для участі у «Схід-Експо 2020» можлива за посиланням:https://cutt.ly/FfyeDSX.

Щоб надати інформацію для каталогу виставки, потрібно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/TfyeJEc.

Контактна особа: Володимир Іщенко, координатор напряму в Луганській області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 66 766 9585, volodymyr.ishchenko@undp.org.

Схожі статті:

ПублікаціїЖителька Луганщини виготовляє сумки за власним дизайном

Новини й коментаріПідприємниця з Кремінної заснувала хаб для молоді

Новини й коментаріПідприємець із Сєвєродонецька заснував агентство для проведення дитячих свят

Тетяна Вергун 195 просмотров