У Гірському проведено тренінги для молоді

У Гірському проведено тренінги для молоді

У Гірському проведено тренінги “Молодь і поліція” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. 

24-25 листопада проведено для учнів Гірської школи-інтернату. Під час заходу юнаки та дівчата дізналися про свої права, та як їх захищати. Мета заходів — привернути загальну увагу до захисту прав дітей. Це важливо у надзвичайних ситуаціях, коли виникають серйозні ризики, які загрожують безпеці та добробуту дітей. Також питанням захисту прав дітей необхідно приділяти увагу в будь-яких гуманітарних діях, адже завдання захисту дітей є складовою процесів забезпечення готовності та вжиття заходів реагування в надзвичайних ситуаціях.

Також тренінги направлені на поліпшення почуття безпеки, відчуття приналежності до громади, відновлення довіри до навколишнього світу і суспільства, відновлення довіри до себе дітей-переселенців та дітей, які проживають уздовж лінії зіткнення.

Тренінги для учнів навчальних закладів проведено в межах проєкту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду». Мета проєкту – наблизити безоплатну правову допомогу до населення Гірської ОТГ через створення комунікацій з Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безплатної правової допомоги та запровадити процес вирішення питань в Гірській громаді через правовий механізм.

Слідкувати з роботою проєкту можна на сторінці організації «Правова допомога ГО Вибір» у соцмережі Facebook за посиланням – https://www.facebook.com/vybirngo/

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Схожі статті:

Новини й коментаріУ Золотому проведено правові тренінги для молоді

Новини й коментаріУ Гірському проведено правові тренінги для молоді

Новини й коментаріПідсумки проєкту правової допомоги

Тетяна Вергун 190 просмотров