Вміння виходити з різних складних ситуацій: Анастасія Пефтиц та Максим Михайлишин

Вміння виходити з різних складних ситуацій: Анастасія Пефтиц та Максим Михайлишин

“Світ без обмежень” — це серія міжрегіональних заходів, яка вже втретє об’єднує небайдужих та активних людей із різних куточків України.

Відвідувачам фестивалю запам'ятала молода пара Анастасії Пефтиц та Максима Михайлишина з міста Новогродівка Донецької області, які стали переможцями конкурсу “Спортивна звитяга”.

Максим та Анастасія познайомились два роки тому у лікарні Донецька. Одразу сподобались один одному, почали спілкуватися і гуляти.
Якось раз сиділи в парку і це була осінь. Якраз падали каштани і Максим закривав Анастасію від них своїми руками, що б каштани не травмували її. Але один з каштанів, потрапив Максиму в кишеню. Коли прийшов час прощатися він дістав його і віддав Насті. Цей каштан, до сих пір лежить у Анастасії в скриньці, як пам'ять про першу зустріч.

У Максима та Анастасії багато різних інтересів. Максим у вільний час грає на гитарі, займається IT-програмами, любить займатися спортом – віджимається на брусах. А Анастасія - займається вишиванням бісером, танцює. Також вона - майстер манікюра.
В вихідні вони люблять готувати разом.

Пара вважає, що їх особливість — це вміння виходити з різних складних ситуацій.
Вони бажають домогтися кар'єрного росту, купити свій будинок, завести кота і собаку та жити в комфорті і спокої, з улюбленою людиною.

Схожі статті:

Новини й коментарі25 років разом: Максим та Наталія Зубар

Новини й коментаріМи різні, тому і разом! — Віталія та Олексій Маслій

Новини й коментаріПРООН підписала меморандуми про співпрацю з новим керівництвом Донецької і Луганської обласних державних адміністрацій

Тетяна Вергун 18704 просмотра