Жителі Тошківки отримали правові консультації

Жителі Тошківки отримали правові консультації

Мобільні правові приймальні працюють на території Гірської територіальної громади в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.  

11 листопада безкоштовні правові консультації отримали жителі Тошківки. Фахівець відділу «Гірське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Гусєва надала роз'яснення щодо питань оформлення субсидій, оформлення пенсій, приватизації земельних ділянок, заборгованості за кредитним договором, вступу до ВНЗ на пільгових умовах, тощо.

Мобільні приймальні працюють в межах проєкту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду». Мета проєкту – наблизити безоплатну правову допомогу до населення Гірської ОТГ через створення комунікацій із Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безплатної правової допомоги та запровадити процес вирішення питань в Гірській громаді через правовий механізм.

Стежити за роботою проєкту можна на сторінці організації «Правова допомога ГО Вибір» у соцмережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/vybirngo/

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС),

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Схожі статті:

Новини й коментаріЖителі Тошківки та Оріхового отримали правові консультації

Новини й коментаріУ Гірському відбулася презентація проекту з правової допомоги

Новини й коментаріУ Станиці Луганській працює Консультаційне бюро для допомоги громадянам

Тетяна Вергун 156 просмотров