Мобільні правові приймальні допомагають жителям Гірського вирішувати правові питання

Мобільні правові приймальні допомагають жителям Гірського вирішувати правові питання

Мобільні правові приймальні продовжують працювати на території Гірської територіальної громади в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. 

17 грудня фахівчинею відділу «Гірське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяною Гусєвою проведено консультації для жителів Гірського в приміщенні управління шахти.

Під час роботи громадянам були надані роз’яснення на задані ними правові питання. Зокрема, питання встановлення меж земельної ділянки, надання земельної ділянки в користування, оскарження постанови про накладення адміністративного стягнення, сплати комунальних послуг, порядку зняття з реєстрації місця проживання, розірвання шлюбу у судовому порядку, приватизації квартири, надання дозволу на одруження до досягнення 18-річного віку, як отримати заборгованість по зарплаті у судовому порядку, тощо.

Мобільні приймальні працюватимуть у межах проєкту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду». Мета проєкту – наблизити безоплатну правову допомогу до населення Гірської ОТГ через налагодження комунікації з Сєвєродонецьким місцевим центром із надання безплатної правової допомоги та запровадження процесу вирішення питань у Гірській громаді через правовий механізм.

Слідкувати з роботою проєкту можна на сторінці організації «Правова допомога ГО Вибір» у соцмережі «Фейсбук» за посиланням – https://www.facebook.com/vybirngo/

Для довідки

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. 

Схожі статті:

Новини й коментаріАктивісти співпрацюють з бібліотеками у правовій освіті

Новини й коментаріНа території Гірської ОТГ почали працювати мобільні приймальні

Новини й коментаріВидано правовий бюлетень для Гірської ОТГ

Тетяна Вергун 174 просмотра