Мобільні приймальні працюють у Гірській ОТГ

Мобільні приймальні працюють у Гірській ОТГ

Мобільні правові приймальні працюють на території Гірської територіальної громади в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

 

07 листопада фахівець відділу «Гірське бюро правової допомоги» Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Гусєва забезпечила роботу мобільного пункту доступу до безоплатної правової допомоги у м. Золоте.

Під час роботи мобільного пункту всі громадяни, які звернулися до приймальні, отримали роз'яснення щодо правових питань. Жителі Золотого зверталися з питаннями оформлення субсидій, державної допомоги пенсіонерам та оформлення пенсій, приватизації земельних ділянок, порядку отримання соціальної відпустки, позбавлення батьківських прав, догляду за недієздатною особою, отримання компенсацій по зруйнованому житлу, спадкування майна, яке залишилось на непідконтрольній території, тощо.

Мобільні приймальні працють в межах проєкту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду». Мета проєкту – наблизити безоплатну правову допомогу до населення Гірської ОТГ через створення комунікацій із Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безплатної правової допомоги та запровадити процес вирішення питань в Гірській громаді через правовий механізм.

Стежити за роботою проєкту можна на сторінці організації «Правова допомога ГО Вибір» у соцмережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/vybirngo/

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Схожі статті:

Новини й коментаріАктивісти співпрацюють з бібліотеками у правовій освіті

Новини й коментаріНа території Гірської ОТГ почали працювати мобільні приймальні

Новини й коментаріВидано правовий бюлетень для Гірської ОТГ

Тетяна Вергун 174 просмотра