На Біловодщині відремонтували міст на дорозі Т-13-14

На Біловодщині відремонтували міст на дорозі Т-13-14

Служба автомобільних доріг у Луганській області продовжує інформувати про хід відновлення дорожньої інфраструктури Луганщини. 
У цьому році, в рамках експлуатаційного утримання було проведено ремонт Біловодського мосту. 
Докладніше про це розповів  заступник начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області   з експлуатаційного утримання Євген Філін.

Нагадаємо, у рамках проєкту #Велике_Будівництво триває відбудова штучних споруд. Наразі відбудовується міст через річку Айдар, розташований на км 42+533 автомобільної дороги державного значення Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Мостстройком» (місто Дніпро).

На маршруті Станиця Луганська – Сєвєродонецьк ведеться також капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на км 68 + 910 автомобільної дороги Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк. Роботи проводить фірма-підрядник ТОВ «Укртрансміст» (місто Київ).

На вказаних об’єктах всі роботи виконуються за графіком, роботи організовані у двозмінному режимі. Здача об’єктів в експлуатацію має відбутися до кінця поточного року. За сприятливих погодних умов, у листопаді мають бути завершені основні роботи, які забезпечать безперешкодний проїзд. До кінця року – влаштування освітлення, встановлення огородження та дорожніх знаків.

Окрім названих, спеціалісти Служби автомобільних доріг у Луганській області опікуються іншими мостами та штучними спорудами.

«Нещодавно були завершені аварійні ремонтні роботи з ремонту мосту через річку Деркул. Міст розташований на км 72+331 автомобільної дороги загального користування державного значення Т-13-14 Контрольно-пропускний пункт «Просяне» – Біловодськ – Широкий у Луганській області. Міст розташований поблизу населеного пункту Городище. Замовник робіт – Служба автомобільних доріг у Луганській області. Головний підрядник – ДП «Луганський облавтодор».

Вартість проведення робіт склала чотири мільйони гривень. Спеціалісти Служби автомобільних доріг у Луганській області контролювали хід проведення робіт», – повідомив Євген Філін.

Міст було введено в експлуатацію у 1960-х роках. За цей час він зазнав істотних ушкоджень – зокрема, зруйнований шар асфальтобетону, заржавіла арматура.

В останні роки рух по ньому зазнав обмежень як по вантажу так і по швидкості транспортних засобів. Довжина Біловодського мосту 134 метри.

Загалом на Луганщині налічується близько 200 мостів, шляхопроводів та інших штучних споруд. Більша частина з них була збудована 50-60-70 роки минулого століття.

Отже, проїжджа частина на мостах, асфальтобетонне покриття і опори, потребують капітального ремонту, а подекуди – повної заміни.

«Зазначений міст треба було негайно ремонтувати, щоб уникнути виникнення ДТП та інших надзвичайних ситуацій. Роботи були виконані швидко і якісно. Рух транспорту відновлено.

Відбулося укладання шару асфальтобетону, встановлено бар’єрне та перильне огородження, проведено ремонт тротуарів. Одночасно були проведені роботи у нижній частині мосту – очищення опор, обробка оголених ділянок, штукатурні та малярні роботи», – розповів Євген Філін.

Джерелами фінансування капітального ремонту інфраструктурних об’єктів (мостів, шляхопроводів) є кошти державного бюджету.

«У наступному році, як очікується, буде дано старт масштабній програмі з капітального ремонту мостів та штучних споруд всієї України.

Ми сподіваємося, що у планах Укравтодору будуть враховані і наші пропозиції щодо ремонту мостів Луганщини.

Саме тому зараз ми працюємо на створенням проєкто-кошторисної документації з капітального ремонту мостів Луганської області. Сподіваємося що масштабні відновлювані роботи розпочнуться навесні 2021 року», – повідомив Євген Філін.

Нагадаємо, за амбітним планом Укравтодору в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 343 км доріг.

Про хід виконання робіт на дорогах Луганщини – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

На фото – Міст у Біловодському районі (село Городище), Луганська область.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Схожі статті:

Новини й коментаріПро хід робіт у Лисичанську та Попаснянському районі

Новини й коментаріУкладання нижнього шару на дорозі від Старобільська до Новоайдару майже закінчено

Новини й коментаріЗа підтримки Укравтодору Луганщина відбудовує мости

Тетяна Вергун 222 просмотра