За підтримки Укравтодору Луганщина відбудовує мости

За підтримки Укравтодору Луганщина відбудовує мости

На Луганщині, за підтримки Укравтодору, у рамках проєкту «Велике Будівництво», ведеться будівництво мостів. Замовник робіт – Служба автомобільних доріг у Луганській області.

Новоайдарський міст. Міст через річку Айдар розташований на км 42+533 автомобільної дороги державного значення Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар (Новоайдарський район, смт Новоайдар). Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Мостстройком» (місто Дніпро).

Дорожники дотримуються графіку проведення ремонтних робіт, працюють цілодобово. Хід проведення робіт, дотримання технологічного циклу знаходяться під щоденним контролем спеціалістів Служби автомобільних доріг у Луганській області та незалежних експертів (ТОВ «Ежіс Україна» (Франція).

Щастинський шляхопровід. На маршруті Станиця Луганська – Сєвєродонецьк завершено капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на км 68 + 910 автомобільної дороги Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк. Роботи проводила фірма-підрядник ТОВ «Укртрансміст» (місто Київ).

«Роботи розпочаті у поточному році, у рамках ініціативи Президента України «Національний проєкт «Велике будівництво», за підтримки Укравтодору та керівництва Луганської обласної військово-цивільної адміністрації будуть продовжені у наступному році» - на цьому наголосив начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Павло Цубер – «Продовжаться роботи на дорогах та мостах. Більш того, маємо сподівання, що наступний рік буде роком мостів на Луганщині. Ключовий момент – якість проведення робіт. Це в повній мірі стосується як дорожнього будівництва, так і капітального ремонту мостів».

Наступний рік має стати роком мостів на Луганщині. У Службі автомобільних доріг у Луганській області, за підтримки Укравтодору, розробляються амбітні плани щодо масштабного ремонту мостів у 2021 році.

Відео – Укравтодор.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Схожі статті:

Новини й коментаріПро хід робіт у Лисичанську та Попаснянському районі

Новини й коментаріНа Біловодщині відремонтували міст на дорозі Т-13-14

Новини й коментаріУкладання нижнього шару на дорозі від Старобільська до Новоайдару майже закінчено

Тетяна Вергун 196 просмотров