Укладання нижнього шару на дорозі від Старобільська до Новоайдару майже закінчено

Укладання нижнього шару на дорозі  від Старобільська до Новоайдару майже закінчено

Служба автомобільних доріг у Луганській області продовжує інформувати про роботи на дорозі Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк, які виконуються у рамках проєкту #Велике_Будівництво.

Роботи за маршрутом «Старобільськ – Новоайдар» виконують два підрядники – ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «Автомагістраль-Південь», у кожного по 20 кілометрів дороги.

Якість робіт та хід проведення робіт перевіряє керівництво та відповідальні співробітники Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області В’ячеслав Булатов особисто перевірив хід будівництва та провів робочу нараду на місці проведення робіт з представниками підрядників.

За словам В’ячеслава Булатова, станом на 29 жовтня 2020 року, укладання нижнього шару на дорозі від Старобільська до Новоайдару майже закінчено.

«Дорожники ТОВ «Автомагістраль-Південь» вже пройшли 19 км у нижньому шарі (з 20 км, які за ними закріплені), а також 6 кілометрів у верхньому шарі. Дорожники ТОВ «Ростдорстрой» пройшли 18 км у нижньому шарі та готуються до укладання верхнього шару», – повідомив В’ячеслав Булатов.

В’ячеслав Булатов наголошує на тому, що зауважень до підрядників немає, всі проблемні питання щодо проведення робіт оперативно вирішуються у робочому порядку.

За прогнозами синоптиків погода у найближчі дні сприятиме дорожникам. В свою чергу, народні синоптики прогнозують, що листопад також буде теплим та без значних опадів. Такий оптимістичний, хоча і ймовірний прогноз тішить дорожників.

Але якщо прогноз погоди – річ ймовірна та непередбачувана, то масштаб дорожніх робіт у Луганській області у 2020 фактичний і він вражає. По факту він є рекордним не тільки для області, але і для країни. Луганщина – в лідерах за обсягами відновлених доріг у рамках проєкту #Велике_Будівництво.

Як очікується, основні роботи на маршруті від Старобільська до Новоайдару, протяжністю 40 кілометрів, буде виконано вже до кінця листопада поточного року. Буде забезпечено проїзд та усунуті всі перешкоди.

Нагадаємо, маршрут «Старобільськ – Новоайдар» проходить через населені пункти Старобільськ, Половинкине, Байдівка, Шульгинка, Штормове, Переможне, Денижникове, Новоайдар.

ТОВ «Ростдорстрой» веде роботи на ділянці км 0 +000 – км 20 +000. Зазначена ділянка від Старобільська до села Штормове, завдовжки 20 кілометрів.

ТОВ «Автомагістраль-Південь» працює на ділянці км 20+000 – км 39+960. Ремонтна ділянка розташована між селом Штормове та селищем Новоайдар.

Як вже повідомлялося, донедавна на окремих ділянках на маршруті від Старобільська до Новоайдару, дорожнє покриття було абсолютно зношене, а пересуватися по такій дорозі було небезпечно.

За амбітним планом Укравтодору в Луганській області буде відремонтовано та побудовано 343 км доріг.

Для порівняння – за період з 2015 по 2019 рік в області в експлуатацію було введено лише 32,4 км доріг державного значення.

Роботи, які були розпочаті в поточному році, продовжаться у 2021 році.

На фото – дорога Н-21, маршрут Старобільськ – Новоайдар, Луганська область.

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт. На дорогах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Про хід виконання робіт – читайте у наступних повідомленнях Служби автомобільних доріг у Луганській області. Для цього вам необхідно підписатися на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці, а також на сайт Укравтодору.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Схожі статті:

Новини й коментаріПро хід робіт у Лисичанську та Попаснянському районі

Новини й коментаріНа Біловодщині відремонтували міст на дорозі Т-13-14

Новини й коментаріЗа підтримки Укравтодору Луганщина відбудовує мости

Тетяна Вергун 185 просмотров